İçeriğe atla

SANCAKTEPE LG TV TAMİRCİSİ

Sancaktepe Lg Tv Tamircisi

Sancaktepe Lg Tv Tamircisi

SANCAKTEPE LG TV TAMİRCİSİ

 

Lg markası tarafından üretilen televizyon modelleri çeşitli özelliklere sahiptir. Ancak söz konusu bu özelliklerin yanlış bir şekilde kullanılması sonucu akıllı kart sistemi zarar görmektedir. Buna ek olarak dışardan gelen darbeler sonucunda da pek çok ürün modeli çalışma fonksiyonlarını kaybetmektedir. Sancaktepe Lg tv tamircisi ise, yaşanan mağduriyetleri gidermek için 7/24 teknik destek hizmeti vermektedir. Gelen talepler 1 iş günü içerisinde değerlendirilmekte ve ekiplerin adreslere ulaşması sağlanmaktadır. Arızalı ürün modeli dikkatli bir şekilde incelendikten sonra paketlenip araca yüklenmektedir. Sancaktepe Lg tv tamircisi personelleri ürünlere zarar gelmemesi açısından her türlü önlemi almaktadır. Çözüm merkezine götürülen televizyonlar araza tespit işlemlerinden geçirilmekte ve uygun bir metot ile sorunun giderilmesi sağlanmaktadır.

 

Çözüm Merkezi

 

Sancaktepe Lg tv servisi çözüm merkezi, günümüz teknolojinde üretilmiş olan ekipmanlara sahiptir. Tamir, bakım ve onarım işlemleri, bu ekipmanlar sayesinde profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca arıza tespit işlemleri sırasında kullanılan akıllı cihazlar, hedef noktanın daha kolay bir şekilde belirlenmesini sağlamaktadır. Sancaktepe Lg tv servisi personelleri, her cihaz modeline özel olarak çözüm tekniği geliştirmektedir. Özellikle de yapılan müdahaleler sırasında ana kart ve ekran kartı gibi hassas donanımlar koruma altına alınmaktadır. Sadece bilimsel metotlarla onarılan televizyonların kullanım ömrü iki katına çıkartılmakta ve müşterinin yeni bir ürüne olan ihtiyacı ortadan kaldırılmaktadır.

 

Yedek Parça Kalitesi

 

Arıza ve sorunların çözümünde kullanılan yedek parçaların kalitesi oldukça önemlidir. Aksi taktirde ürün modeli tekrar problem çıkarmakta veya diğer parçaların zarar görmesine neden olmaktadır. Sancaktepe Lg tv tamircisi tarafından tamir edilen tüm televizyonlarda birinci sınıf kalitede olan parçalar kullanılmaktadır. Söz konusu bu parçaların Beko markasının bünyesinden temin edilmektedir. Özellikle de ekran, panel ve kumanda okuyucu gibi parçalara en az 1 yıl garanti verilmektedir. Sancaktepe Lg tv tamircisi tarafından işlem gören her bir televizyon, çeşitli testlerden geçirildikten sonra sahibine teslim edilmektedir. Buna ek olarak arızalanan parçaların değiştirilmesi için müşterilerden onay alınmakta ve fiyat noktasında bilgi verilmektedir. İlerleyen dönemlerde sorun yaşanmaması için ürün sahibinin her işlemden haberdar olması oldukça önemlidir.

Santaktepe Lg Tv Tamircisi Fiyatları

 

Bilindiği üzere özek televizyon servisleri müşterilerinden çok büyük rakamlar talep ederek, yaşanan sorunları kat ve kat arttırmaktadır. Garanti süresi dolmuş olan ürünlere yetkili servisler de bakmamaktadır. Ayrıca özel servislerin garantisiz ürünler için talep ettiği rakamlarda oldukça yüksektir. Sancaktepe Lg Tv tamirci ise, hem garantili, hem de garanti süresi dolmuş olan ürünleri ekonomik fiyatlar ile tamir etmektedir. Konu hakkında bilgi almak için hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Yine teknik destek talebi oluşturmak için de Sancaktepe Lg tv tamircisi danışman hattını arayabilirsiniz.