İçeriğe atla

Tv servisi 05531053030

Tv servisi televizyonumuz arızalanması sonucunda baş vurduğumuz tv tamircileridir.Tabiki tv onarımını yaparak televizyonumuzu tekrar kullanabilir hale getirirler. 

Tv servisi ihtiyacınızda televizyonumuzun arızalanması ile beraber  tamir ettirmek istediniz.İşte en yakın tv servis nosu 05531053030 ile hizmetinizdeyiz. Ev adresinizin en yakınında bulunan TV servisimiz size bir telefon kadar yakındır. Televizyon tamiri konusunda uzman olan ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Hemen en kısa sürede adresinize gelip televizyonunuzu tamir ediyoruz. Hemde televizyonunuz ilk günkü gibi kullanmaya devam ediyorsunuz.

Yılların vermiş olduğu  profesyonel uzman tv servisi

kadrosuyla kısa sürede televizyonlarınızı  aldığınız ilk günkü gibi hale getiriyoruz.Ayrıca yaptığımız televizyon tamirlerine 1 yıl işçilik garanti veriyoruz..Hemde tüm değiştidiğimz  parçaların tamamına garanti vermekteyiz. Bol yedek parça hızlı güvenilir  hizmet anlayışıyla mesleğimizi yapıyoruz. 

 

Televizyon , tamiri,onarımı,kurulumu ve servisi ustalık belgeli çalışan firmamız yıllardır güvenle hizmet vermekteyiz. Çantacı ve merdiven altı yetkisiz insanlara televiyonunuzu nasıl güvenerek teslim edebilirsiniz ki? Bununla beraber tv servisi televizyon tamirinde 2. nesil hizmete vermekten gururluyuz. 

tv servisi 05531053030 ümraniye
Televizyon tamir servisimizi 05531053030 en yakın televizyon tamircisi olarak telefonu etmeniz yeterlidir. Hemde en kısa sürede servis teknik elemanlarımızla hizmetinizdeyiz..

 Ayrıca Tc MEB ustalık belgesi seri C no: 27374  sahibiz.

belge no: 1996.11belge .

tarihi: 22.06.1996 elektronik,radyo tv tamirciliği ustalık belgesi)

 

TV SERVİSİ KONUSUNDA SIKÇA KARŞILAŞILANLAR:

     Televizyonum neden arıza yaptı? Şebeke dengesizlikleri, kullanıcı hataları,tvlere darbeler, televizyonların düşürülmesi arıza sebebidir. Ayrıca televizyonların hafızasının karışması, elektronik parçaların ömrünün bitmesi gibi daha birçok şey sebep olur..
      Lcd, led televizyonların düzgün çalışmaması renklerinin bozuk göstermesine sebep olabilir.Bazen de ses arızası, görüntü arızası tv yi bozar.Ayrıca piksel hatası, su dökülmesi, sıvı teması, aydınlanma devrelerinin yanması, panel kırılması televizyonlara zarar verir.Aynı şekilde hdmı, scart, anten girişi, vga devresi kumanda göz devresi çalışmaması, tv geç çalışması,kumanda ile kapatamamak, resmi üst üste göstermesi, dar veya çok geniş göstermesi, ses de bozulmalar, renkte bozulmalar, negatif ve flue göstermesi sorundur. Ayrıca internete bağlanamaması gibi durumlar sıkça karşılaştığımız tv arızalarındandır. 
     

      Bu ve bunlar gibi televizyon arızaları tamir talebleriniz en kısa sürede ve garantili olarak

sonuçlandırılacaktır.Hemen arayınız .Üstelik size bir telefon kadar yakınız… 055310503030 

Hangi marka televizyon iyidir en az arıza yapar? 

 

KISACA LİDER ELEKTROMARKET VE TEKNİK SERVİSİ:

  • Firmamız 1984 den beri elektronik sistemleri ve servisi alanında profesyonel olarak uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir.Hemde çıraklığını yaptığımız işin ustalığını yapıyoruz
  • Uzmanlık alanımız lcd led televizyon tamiri ve servisidir. (GARANTİLİ TAMİR VE BAKIM)
  • Tc MEB ustalık belgesi belge seri C no: 27374 belge no: 1996.11belge tarihi: 22.06.1996 elektronik,radyo tv tamirciliği ustalık belgesi
  • İş alanlarımızı gösteren bir diğer sitemiz için tıklayınız>>>>  tvservisi11.com