İçeriğe atla

PROFESYONEL TV TAMİRCİSİ

Tv Tamircisi

Tv Tamircisi

 

 PROFESYONEL TV TAMİRCİSİ

Farklı markalar tarafından üretilen televizyon modelleri, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu nedenle de kullanıcılara gelişmiş fonksiyonlar sunmaktadır. Ancak söz konusu özelliklerin yanlış kullanılması nedeni ile arıza veren ürün modelleri, alanında profesyonel bir tv tamircisi olan Lider elektronik firması tarafından kısa bir süre içerisinde onarılmakta ve ürünün ilk performansına geri dönmesi sağlanmaktadır. Ayrıca firma, hem müşteri memnuniyeti sağlamak hem de yaşanılan sorunları kısa bir süre içerisinde gidermek için 7/24 teknik destek imkânı sunmaktadır. Olası bir arıza ile karşılaşmanız durumunda firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve maksimum 24 saat içerisinde ekiplerin istediğiniz konumlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tv tamircisi sektörünün lider bir kurumu olan Lider elektronik, arızalı ürün modellerini paketlemekte ve çözüm merkezine götürmektedir.

 

Arıza Tespit Çalışmaları

 

Teknik veya donanımsal nedenlerden dolayı sorun çıkartan televizyon modelleri, elektronik ana bilim dalı üzerinde eğitim almış olan firma yetkileri tarafından dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Arızanın belirlenmesi için özel teknolojiler ile üretilen cihazlar kullanılmakta ve markaya özel işlemler yapılmaktadır. Ayrıca her televizyon modeli çeşitli parçalardan tasarlanmaktadır. Bu nedenle de sorunun kalıcı bir şekilde çözülmesi için tüm parçaların sağlık durumu kontrol edilmektedir. Tv tamircisi olan ve şuana kadar pek çok projeyi başarılı bir şekilde tamamlayan Lider elektronik, arıza tespit çalışmaları sırasında ürünlerin ana kartını, ekran kartını ve benzeri diğer hassas parçalarını koruma altına almaktadır. Ayrıca firma tarafından deneme yanılma gibi banal yöntemlere başvurulmamak ve sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm teknikleri ile arızaların giderilmesi sağlanmaktadır.

 

Ekonomik Fiyat Garantisi

 

Lider elektronik, özel bir tv tamircisi servisi olmasına rağmen, fiyatları ile yetkili servislerin bir adım önüne geçmektedir. Gerek verilen kaliteli hizmette herkesin faydalanabilmesi, gerekse memnuniyet oranlarının arttırılması için ekonomik rakamlar ile hizmet veren tv tamircisi, ürün sahiplerine özel çeşitli indirim ve pampanalar yapmaktadır. Ayrıca arızalı televizyon modelleri çeşitli testlerden geçirilmekte ve ürünün onarım maliyeti hesaplanmaktadır. Firma tarafından istenilen rakam müşterinin onayına sunulduktan sonra tamirat işlemlerine başlanmakta ve herhangi bir sürpriz ile karşılaşılması engellenmektedir. Ayrıca tüm ürün modelleri, söz verilen süreler içerisinde onarılmakta ve yapılan kontrollerden sonra tekrar adreslere teslim edilmektedir.

 

Yedek Parça

 

Elektronik ürünler, çeşitli parça ve bobinlerden tasarlanmaktadır. Bu ürünlerin başında yer alan televizyon modelleri ise, birçok aksam ve kart sisteminden oluşmaktadır. Ancak söz konusu bu parçaların zarar görmesi veya bozulması durumunda görüntü kalitesi düşmekte ve iyi bir tv tamircisi tarafından incelenmesi gerekmektedir. Lider elektronik ise, arızanın oluşmasına neden olan tüm parçaları değiştirmekle birlikte, söz konusu bu parçaların birinci sınıf kaliteye sahip olmasına önem vermektedir. Yine orijinal ürün seçimleri sayesinde sorunların tekrar yaşanmasını engelleyen tv tamircisi, aynı zamanda hem tamir ettiği ürün modellerine, hem de kullanmış olduğu yedek parçalara 1 yıl garanti vermektedir. Bu süre içerisinde yaşanılması güç olan arızalar ise, ücretsiz bir şekilde tamir edilmektedir.

 

Uzman Tv Tamircisi Farkı

  • Hızlı teknik destek imkânı
  • Plazma, LCD ve smart tv gibi tüm ürün modellerinin, uzman ekipler tarafından onarılması
  • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti
  • Ürün güvenliğinin maksimum bir şekilde sağlanması
  • Çeşitli arıza kodları ile yapılan pratik müdahaleler

 

Tüm marka ve modeller için onarım hizmeti sunan Lider elektronik, çalışmalarında teknolojiyi de kullanmakta ve tüm ürünlerin deformasyona uğramadan tamir edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca tv tamircisi hizmetini, kurumsal ilkelere dayandıran olan firma, hitap ettiği alanı da her geçen gün büyütmektedir.