İçeriğe atla

Televizyon tamir servisi

Televizyon tamir servisi

TV TAMİR İŞLEMLERİ

Elektronik ürünlerin tamiri için, ciddi anlamda tecrübe ve bilgi gerekmektedir. Özellikle de televizyon modelleri, elektriksel ve donanımsal olarak güçlü hacimlere sahiptir. Bu nedenle de tv tamir işlemleri, bilinçli çözüm yöntemleri ile yapılmalıdır. Sektörün en köklü firmalarından biri olan Lider elektronik, yaşanılan sorunların kalıcı bir şekilde çözülmesini sağlamakta ve alanında uzman ekipleri sayesinde arızaların tekrarlanmasını önlemektedir. Ayrıca tv tamir süreçleri, sorunun ana kaynağına göre değişkenlik göstermektedir. Buna ek olarak ürünü tamir eden ekiplerin tecrübesi de, onarım sürecini yakından etkilemektedir.

(Televizyon tamir servisi) Lider elektronik firması ise, müşterilerine söz vermiş olduğu süreler içerisinde tüm işlemleri tamamlamakta ve ürünü tekrar adreslere geri iade etmektedir. Ayrıca 7/24 teknik destek imkânı sunan firma, hem memnuniyet oranlarını yükseltmek, hem de tamir işlemlerinin daha sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için teknolojik cihazlardan da yardım almaktadır. Arızanın çözümü için kullanılan bu cihazlar, televizyon modellerinin güvenliği açısından da oldukça faydalıdır. Yine bu cihazlar sayede ürünlerin bilimsel bir şekilde tamir edilmesi sağlanmaktadır.(Televizyon tamir servisi)

  telefonlogosu.png    0216 415 51 61         WhatsApp_logo-color-vertical.svg 0553 105 30 30

Arızaya Müdahale

 

Farklı markalar tarafından üretilen televizyon modelleri, özelliklerine ve sahip olduğu parçalara göre değişkenlik gösteren arızalar çıkarmaktadır. Tv tamir ve onarım hizmeti veren Lider elektronik, öncellikle sorunların ana nedenlerini araştırmaktadır. Bu esnada ürünün diğer parçaları koruma altına alınmaktadır. Geçmiş tecrübelerden faydalanan teknik servis ekipleri, konu hakkında detaylı araştırmalar yaptıktan sonra onarım işlemleri için ürün sahibinden onay almaktadır.

Daha sonra tv tamir çalışmalarına başlanmakta ve arızanın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Ayrıca özel olarak tasarlanan kod sistemleri, her ürün modeline göre farklı şekillerde uygulanmaktadır. Lider elektronik servisi tarafından işlem gören tüm ürünler, uzun yıllar kullanılabilmekte ve ürün, müşteriye aynı sorunu tekrar yaşatmamaktadır.

Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak veya yapılan işlemleri yerinde gözlemlemek için firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.(Televizyon tamir servisi)

 

Yedek Parça Garantisi

 

Arızalı ürün modellerinin rutin sorunlarından biri olan yedek parçaların bozulması, kullanıcı hatalarından veya parçanın kalitesizliğinden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalan Lider elektronik, tv tamir işlemlerinde birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan parçaları kullanmaktadır. Yine söz konusu bu parçaların temini ise, özel fabrikalardan yapılmaktadır. Kesinlikle Çin malı diye adlandırılan ucuz ekipmanlar, firmanın hiçbir projesinde tercih edilmemektedir. Tv tamir işlemlerine ve takılan her türlü parçaya, Lider elektronik tarafından bir sene garanti verilmektedir. Ayrıca bu süre içerisinde arızalanan ürünler de ücretsiz bir şekilde tamir edilmektedir.(Televizyon tamir servisi)

 

Tv Tamir İşlemleri

 

Lider elektronik tarafından gerçekleştirilen tv tamir işlemleri, belli bir sıraya konulmuştur. Örneğin cihaz incelenmekte ve çıkan sonuçlara göre onarım seçeneklerinden biri belirlenmektedir. Panel tamiri, ana kart tamiri ve görüntü ayarları gibi birçok arıza türü, firma tarafından giderilmektedir. Ayrıca tüm televizyon modellerinin sadece sorunlu olduğu bölümleri ile ilgilenilmekte ve mümkün mertebe cihazın elektronik kısmına dokunulmamaktadır.(Televizyon tamir servisi)

 

Arızanın belirlenmesi ile birlikte, ürün sahibinden onay alınmakta ve cihaz servisin atölyelerinde onarılmaktadır. Tv tamir noktasında profesyonelliği yakalamış olan Lider elektronik, garantili veya garantisiz tüm ürün modelleri için hizmet vermektedir. Buna ek olarak Anadolu bölgesinde bulunan tüm semtler için teknik destek imkanı sunmaktadır. Başarılı bir kariyere sahip olan söz konusu firma, müşterilerine farklı fiyat teklifleri ile de memnun etmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tv tamir servisi ile iletişime geçebilir ve ürününüzü sağlıklı bir şekilde onarılmasını sağlayabilirsiniz (Televizyon tamir servisi)