İçeriğe atla

SANCAKTEPE TV SERVİSİ

Sancaktepe Tv Servisi

Sancaktepe Tv Servisi

SANCAKTEPE TV SERVİSİ

 

Televizyonlarda yaşanan arızalar, bireyleri mağdur etmektedir. Özellikle de garantisi süresi dolmuş olan ürün modelleri için iyi bir teknik destek arayışı içerisine girmek, zorluk derecesini kat ve kat arttırmaktadır. Sektörün lider bir firması konumunda olan Sancaktepe tv servisi ise, yaşanan problemleri kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmaktadır. Alanında uzman bir ekibe sahip olan firma, talep edilen adreslere de 24 saat içerisinde ulaşmaktadır. Ayrıca firmanın teknik destek ekipleri, arızalı ürün modellerini adreslerden aldığı gibi, çözüm merkezinin yolunu tutmaktadır. Sancaktepe tv servisi bünyesinde işlem gören ürünler uzun vadede kullanılmaktadır. Buna ek olarak tüm arıza çeşitleri doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmış olan çözüm teknikleri ile giderilmektedir.

Arıza Tespit Çalışmaları

 

Televizyon modelleri çeşitli kart ve elektronik akşamlardan meydana gelmektedir. Arızanın çözülebilmesi için söz konusu bu parçaların teker teker kontrol edilmesi gerekmektedir. Sancaktepe tv servisi personelleri, tüm sistemi dikkatli bir şekilde incelemekte ve hedef nokta belirlemektedir. Ayrıca arızların çözüm işlemleri sırasında ürüne herhangi bir nedenden dolayı zarar gelmesi de engellenmektedir. Sancaktepe tv servisi müşterilerine söz verdiği süreler içerisinde tamirat işlemlerini tamamlamakta ve ürünü tekrar sahibine geri iade etmektedir. Arızanın çözümü için talep edilen süre ise, ürün sahibine önceden bildirilmekte ve onay alınmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemler karşılaşılan iletişimsizlik sorunları da ortadan kaldırılmaktadır. Teknik destek birimleri, tamiratı tamamlanan televizyon modellerini kontrol ettikten sonra sahibine teslim etmektedir.

Parça Kalitesi

 

Sektörün lider bir firması konumunda olan Sancaktepe tv servisi, tüm projelerinde birinci sınıf parçalar kullanmakta ve aynı sorunun tekrar yaşanmasını engellemektedir. Ayrıca her marka ve modele özel yedek parçalar tedarik edilmektedir. Bu sayede de arıza kalıcı bir şekilde çözülmekte ve ürünün uzun yıllar kullanılması sağlanmaktadır. Sancaktepe tv servisi tarafından tamir edilen tüm televizyon ve parçalara en az 1 sene garanti verilmektedir. Bu süre içerisinde oluşan sorunlar ise, tamamen ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır. Beko, Arçelik ve Vestel gibi markalara ait olan televizyonların parçaları özel üretim yapan fabrikalardan tahsis edilmektedir. Buna ek olarak söz konusu parçaların garanti belgesi de, ürün teslimatı sırasında müşterilere verilmektedir.

 

Sancaktepe Tv Servisi Fiyatları

 

Özel firma olmasına rağmen, yetkili servislere göre daha ekonomik hizmet sunan Sancaktepe tv servisi, tüm projelere özel indirimler yapmaktadır. Özellikle de panel tamiri veya ana kart arızaları gibi sorunlar cüzi rakamlar ile tamir edilmektedir. Garanti süresi dolmuş televizyonlarda firma tarafından işlem görmektedir. Siz hemen Sancaktepe tv servisi ile iletişime geçebilir ve dilediğiniz adrese teknik destek ekini çağırabilirsiniz. Ayrıca tüm ürünlerin güvenliği de yetkililer tarafından sağlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.