İçeriğe atla

Beko Tv kurulumu ve montajı

           

 beko tv kurulumu ve montajı. 0553 1053030 televizyonu duvara askı aparatı asma işini garantili olarak yapıyoruz.Ümraniye beko arçelik grundig tv duvara montaj servisi yapıp tv nizi kuruyoruz.Her marka tv askı aparatı satışı merkezi 22 inçten 75 inçe kadar duvar tv asma işini profosyel ekibimizle hızla yapıyoruz.Televizyon kanallarını  ıp tv ve smart android internet kurulumunu hemen hallediyoruz.

22 İNÇ ,32 İNÇ ,40 İNÇ ,50 İNÇ ,55İNÇ ,65 İNÇ 70 inçSabit askı aparatı

Askı aparatı hareketli askı aparatı tavana askı aparatı montajı garanti servisimiz hizmetindeyiz.

Yaptıgınız işe garanti veriyor musunuz?

Evet garantili tamir ve montaj yapıyoruz.

Televizyon arızası, tamiri,onarımı,kurulumu ve servisi alanında ustalık belgeli çalışan firmamız 38 yıldır güvenle hizmet vermektedir. Çantacı ve merdiven altı yetkisiz insanlara televizyonunuzu nasıl güvenerek teslim edebilirsiniz ki? 

     (TC MEB ustalık belge seri C no: 27374 belge no: 1996.11belge tarihi: 22.06.1996 . Elektronik,radyo tv tamirciliği ustalık belgesi)+ usta ögreticilik belgesine sahibiz. ( Beko Tv kurulumu ve montajı)

ARÇELİK TV SERVİSİ KONUSUNDA SIKÇA KARŞILAŞILANLAR:

      Televizyonum neden arıza yaptı? Şebeke Voltajındaki dengesizlikler, kullanıcı hataları,tvlere darbeler, tv lerin düşürülmesi,tv lerin hafızasının karışması, elektronik cihazlardaki dahili parçaların ömrünün bitmesi gibi daha birçok şey sebep olur..( Beko Tv kurulumu ve montajı)

     Lcd, led, plazma tv çalışmaması renklerinin bozuk göstermesi, ses arızası, görüntü arızası, piksel hatası, su dökülmesi, sıvı teması renk arızasıdır.Ledlerin aydınlanma devrelerinin yanması,  hdmı, scart, anten girişi, vga devresi kumanda göz devresi çalışmaması sisztem arızalrındandır. Tv nin geç çalışması, kumanda ile kapatamamak, resmi üst üste göstermesi, dar veya çok geniş göstermesi, ses de bozulmalar, renkte bozulmalar, negatif ve flue göstermesi, internete bağlanamaması gibi durumlar sıkça karşılaştığımız tv arızalarındandır.

   

     Bu ve bunlar gibi televizyon arızaları tamir talebleriniz en kısa sürede ve garantili olarak sonuçlandırılacaktır.Size bir telefon kadar yakınız… ( Beko Tv kurulumu ve montajı)

KISACA LİDER ELEKTROMARKET VE TEKNİK SERVİSİ:

  • Firmamız 1984 den beri elektronik sistemleri ve servisi alanında profesyonel olarak uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir.

  • Uzmanlık alanımız lcd led televizyon tamiri ve servisidir. (GARANTİLİ TAMİR VE BAKIM)

  • Tc MEB ustalık belgesi belge seri C no: 27374 belge no: 1996.11belge tarihi: 22.06.1996 elektronik,radyo tv tamirciliği ustalık belgesi

  • İş alanlarımızı gösteren bir diğer sitemiz için tıklayınız>>>> TVSERVİSİ11.COM