İçeriğe atla

led tv tamiri

 

LED TV tamir servisi  gelişen günümüz teknolojileri ile televizyonlarda da birçok yeni model ortaya çıkmıştır. Evlerimizin baş köşesinde olan televizyonlarımız artık kullanımı vazgeçilmezdir.Nipton çarklı  mekanik çevirmeli modelinin üretimi ile başlayan televizyonlarımız siyah beyaz,Lambalı, tüplü ,plazmalar LCD TV’ler günümüz teknolojisinde LED TV’ler olarak devam etmektedir.

 

LED TV adını televizyonumuzun aydınlatma devrelerinde kullanılan led barlardan almıştır. Ledlerin aydınlatma özelliği ve enerji tasarrufundan dolayı teknoloji bu yönde evrimliştir. full HD, 4K ,8k nano oled qled cristal  modelleri ile Samsung ,LG TV ,Arçelik ,Beko ,Vestel Philips ,Sony Sunny Woon Axen gibi ülkemizde gerek üretilen gerek de satışı yapılan televizyonlar son derece iyi görüntü vermektedir. Bununla beraber hangi marka LED televizyon olursa olsun televizyonlarınız elbette arıza yapmaktadır. Televizyonlarınızın arızalanması durumunda televizyon tamircileri televizyon servislerine müracaat etmek gerekmektedir.

  TV servis 11 Lider elektromarket televizyon tamir servisi garantili olarak televizyonların tamir etmekteyiz. Bir  yıl garanti vermekteyiz. İnternet’te bulunan hayali firmalardan değiliz. 35-40 seneye yakındır aynı mahallede ve aynı bölgede 2 kuşak hizmet etmekten gurur duymaktayız. 

 

Led Televizyonların genel arızaları

 

 LED TV’ler hangi marka olursa olsun ama az ama çok arıza yapmaktır. Enflasyonun artması geçim zorluklarından dolayı televizyonların tamir edilmesi ekonomiye kazandırılması mantıklıdır. çünkü parmızı tasaruflu kullanmalıyız.Bu sebepten dolayı televizyon servislerine televizyon götürüp yada servis yazdırıp yaptırabilirsiniz .Led televizyon tamir hizmetlerimiz garantilidir.

 

TVservisi11 Lider Elektronik LED TV tamiri servisini  niye tercih etmelisiniz?

 

Lider Elektronik  olarak siyah beyaz televizyonlardan günümüze televizyon tamiri  yapıyoruz.Çünki bizde Ustalık belgesi ,Usta öğreticilik belgesi ,vergi kaydı İstanbul Ticaret Odası kaydı Esnaf Sanatkarlar Odası kaydı bulunmaktadır. İnternetteki hayali sahtekar firmalardan değiliz. Çünkü 35 seneyi aşkın aynı mahallede gururla onbinlerce televizyon tamir ettik. Google haritalar’da yerimiz yurdumuz bellidir ve Google müşteri  yorumlarını da okuyabilirsiniz. Televizyonların hızı garantili bir şekilde tamir ediyor. Müşteri memnuniyeti ve Helal kazanç düsturumuz olarak çalışmaktayız.

led tv tamiri 05531053030
Arçelik lcd tv servisi ümraniye 02164155161

      Televizyon arızası, tamiri,onarımı,kurulumu ve servisi alanında ustalık belgeli çalışan

firmamız 38 yıldır güvenle hizmet vermektedir. Çantacı ve merdiven altı yetkisiz insanlara

televizyonunuzu nasıl güvenerek teslim edebilirsiniz ki? ( lcd led tv servisleri)

     (TC MEB ustalık belgesi belge seri C no: 27374 belge no: 1996.11belge tarihi: 22.06.1996 elektronik,radyo tv tamirciliği ustalık belgesi) ( lcd led tv servisleri)

LCD LED TV SERVİSLERİ KONUSUNDA SIKÇA KARŞILAŞILANLAR:

      Televizyonum neden arıza yaptı? Şebeke Voltajındaki dengesizlikler, kullanıcı hataları,tv

lere darbeler, tv lerin düşürülmesi,tv lerin hafızasının karışması, elektronik cihazlardaki dahili

parçaların ömrünün bitmesi gibi daha birçok şey sebep olur..( lcd led tv tamiri)

     

      Lcd, led, plazma tv çalışmaması renklerinin bozuk göstermesi, ses arızası, görüntü

arızası, piksel hatası, su dökülmesi, sıvı teması, aydınlanma devrelerinin yanması, panel

kırılması, hdmı, scart, anten girişi, vga devresi kumanda göz devresi çalışmaması, tv nin geç çalışması, kumanda ile kapatamamak, resmi üst üste göstermesi, dar veya çok geniş

göstermesi, ses de bozulmalar, renkte bozulmalar, negatif ve flue göstermesi, internete

bağlanamaması gibi durumlar sıkça karşılaştığımız tv arızalarındandır. ( lcd led tv arızası)

 

lcd tv servisi televizyon tamircisi garantili tv led değişimi
 televizyon tamir servisi 05531053030

     Bu ve bunlar gibi televizyon arızaları tamir talebleriniz en kısa sürede ve garantili olarak sonuçlandırılacaktır.Çünkü size bir telefon kadar yakınız.

KISACA LİDER ELEKTROMARKET VE TEKNİK SERVİSİ:

  • Firmamız 1984 den beri elektronik sistemleri ve servisi alanında profesyonel olarak uzman kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir.

  • Uzmanlık alanımız lcd led televizyon tamiri ve servisidir. (GARANTİLİ TAMİR VE BAKIM)

  • Teknik kalifiye elemanız .Çünkü Tc MEB ustalık belgesi belge seri C no: 27374 belge no: 1996.11belge tarihi: 22.06.1996 elektronik,radyo tv tamirciliği ustalık belgesimiz var

  • İş alanlarımızı gösteren bir diğer sitemiz için tıklayınız>>>>https://tvservisi11.com/led-tv-tamiri-05531053030/