İçeriğe atla

Vestel tv kurulumu ve montajı

Televizyon servisi
Televizyon servisi 

Vestel tv kurulumu ve montajı

  telefonlogosu.png    0216 415 51 61         WhatsApp_logo-color-vertical.svg 0553 105 30 30

      Televizyon arızası, tamiri, onarımı, kurulumu ve servisi alanında ustalık belgeli çalışan firmamız 32 yıldır güvenle hizmet vermektedir. Çantacı ve merdiven altı yetkisiz insanlara televizyonunuzu nasıl güvenerek teslim edebilirsiniz ki? (Vestel tv kurulumu ve montajı)

     (TC MEB ustalık belgesi belge seri C no: 27374 belge no: 1996.11belge tarihi: 22.06.1996 elektronik,radyo tv tamirciliği ustalık belgesi) (Vestel tv kurulumu ve montajı)

VESTEL TV KURULUMU VE MONTAJI KONUSUNDA SIKÇA KARŞILAŞILANLAR

      Televizyonum neden arıza yaptı? Şebeke Voltajındaki dengesizlikler, kullanıcı hataları, tv lere darbeler, tv lerin düşürülmesi,tv lerin hafızasının karışması, elektronik cihazlardaki dahili parçaların ömrünün bitmesi gibi daha birçok şey sebep olur..(Vestel tv kurulumu ve montajı)     

      Lcd, led, plazma tv çalışmaması renklerinin bozuk göstermesi, ses arızası, görüntü arızası, piksel hatası, su dökülmesi, sıvı teması, aydınlanma devrelerinin yanması, panel kırılması, hdmı, scart, anten girişi, vga devresi kumanda göz devresi çalışmaması, tv nin geç çalışması, kumanda ile kapatamamak, resmi üst üste göstermesi, dar veya çok geniş göstermesi, ses de bozulmalar, renkte bozulmalar, negatif ve flue göstermesi, internete bağlanamaması gibi durumlar sıkça karşılaştığımız tv arızalarındandır.(Vestel tv kurulumu ve montajı)   

     Bu ve bunlar gibi televizyon arızaları tamir talebleriniz en kısa sürede ve garantili olarak sonuçlandırılacaktır. Size bir telefon kadar yakınız.  (Vestel tv kurulumu ve montajı)

KISACA LİDER ELEKTROMARKET VE TEKNİK SERVİSİ