İçeriğe atla

Uydu Anten Servisi Ümraniye 05531053030

Uydu anten servisi Ümraniye 05531053030 Esenşehir Mahallesi’nde bulunan Lider Elektronik bilgisayar sistemleri firmamızı 1994 yılında hizmete açtık.Uydu ve TV tamir servisi TV montajı anten kablo değişimi televizyon kumandaları her marka televizyona yazılım arıza ve onarımı firmamızca garantili bir şekilde yapılmaktadır. 

 Uydu antenleri neden bozulur?

Uydu anten bozulma sebepleri hatalı montaj fırtına çıkması lnb nin hasar görmesi uydu çanağın önündeki ağacın büyümesi önüne yeni bina yapılması gibi sorunlardan dolayı uydu anten sistemleri zarar görmektedir.Uydu anten servisi Ümraniye

 Çanak antenleri sinyallerini nereden alır? 

 Kanallar çanak anten uydular vasıtasıyla yayın almaktadır .Türksat uydusu üzerinden televizyonumuzun çanağı yayın almaktadır. Hassas ayar için özel makinelerle uydu çanağı Türksat uydusuna doğru net bir şekilde döndürmeliyiz.Ayrıca ince ayar yapıyoruz.Böylece tv yayınları kaliteli düzgün bir şekilde almış oluruz.

  Hemen montajlarının sağlam olması düzgün ayarlanması ile beraber net görüntü elde edebilirsiniz.Çünkü düzgün ayarlanmamış montajlanmamış çanak anten sistemlerinden verimli görüntü alamazsınız.Televizyonumuzun sinyal yok arızaları kanalların gidip gelmesi bazı kanalların gösterip bazı kanalların göstermemesi arızadır.Ayrıca bu gibi durumlarda televizyonunuzun anten sisteminin yetkili servis elemanımız tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir.Hemde uydu antenin düzgün çalışması için anteni montaj yapılan yerin önünde büyük bina ağaç görüntüyü almaya engelleyici materyaller olmamalıdır. 

 Firmamız garantili olarak düzgün montaj yapılmaktadır.  Ümraniye uydu anten servisi hızlı bir şekilde televizyon sistemlerini onarıyoruz.Hatta televizyonlar ile ilgili arızaya müdahale edip ve sorununuzu çözüyoruz. Uydu anten servisi  ÜMRANİYE 05531053030

en son turksat kanal 2022 frekans listesi

Özel uydu ayar cihazları ekipmanlarına sahibiz.Üstelik firmamız 38 yıllık TV tamir servisi tecrübesi ile hizmet vermekteyiz.

 Next uydu montajı garantili yapıyoruz.

 Redline yetkili satıcısıyız. Uygun fiyat müşteri memnuniyeti anlaşıyla hizmetinizdeyiz.

 Teknosat  çanak antenleri servis hizmeti veriyoruz.

 Kaliteli u6 anten kablosu, santral uydu anten sistemleri tamiri ve satışı yapıyoruz. Çanak montajı uydu arızası hızlı anten servisi olarak televizyonlarınızı tamir ediyoruz.

Ümraniye uydu anten kurulumu 0553 1053030 Firmamız elemanları teknik servis ustalık belgesine sahibiz.

Vestel Televizyon Servisi ümraniye 05531053030

 çanak anteni montajı

Esenşehir Mahallesi tv duvara asma

Uydu antenci Ümraniye 

Dudullu televizyon servisi

Adem Yavuz Mahallesi uyducu

Necip Fazıl çanak montajı

Madenler Mahallesi uydu ayarı

Şerifali hızlı tv servisi

Keyap garantili uydu kanal ayarlaması

 Uydu malzemesi satışı yapmaktayız. Bunun yanısıra tekli çiftli 4’lü 8 li LNB satmaktayız. Ayrıca merkezi santral ve santral adaptörü tamiri montajı yapıyoruz. Ümraniye Esenşehir Lider Elektronik bilişim sistemleri hesaplı ürünler hizmetinizdeyiz.

uydu anten servisi ümraniye
uydu anten servisi ümraniyehttp://www.lcdledtvservisi.com/wp-content/uploads/2017/01/lcd-4-1.png