İçeriğe atla

UYDU ANTEN SERVİSİ 05531053030 ümraniye

Uydu anten servisi  0 553 105 30 30 Ümraniye

Uydu anten servisi  0 553 105 30 30 

Ümraniye Esenşehir Mahallesi’nde bulunan Lider Elektronik bilgisayar sistemleri firmamız 1994 yılından beri uydu ve TV tamir servisi TV montajı TV anten kablo değişimi televizyon kumandaları her marka televizyona yazılım arıza ve onarımı firmamızca garantili bir şekilde yapılmaktadır. 

 Uydu antenleri neden bozulur?

Uydu anten bozulma sebepleri hatalı montaj fırtına çıkması önüne yeni bina yapılması elembinin hasar görmesi önüne uydu çanağın önündeki ağacın büyümesi gibi sorunlardan dolayı uydu anten sistemleri zarar görmektedir.

 Çanak antenleri sinyallerini nereden alır? 

 Kanallar çanak anten uydular vasıtasıyla yayın almaktadır Türksat uydusu üzerinden televizyonumuzun çanağı yayın almaktadır. hassas ayar için özel makinelerle uydu çanağı mı Türksat uydusuna doğru net bir şekilde döndürdük ince ayar yapılmalıdır.

  Hemen montajlarının sağlam olması ile beraber düzgün ayarlanması ile beraber kaliteli ve net görüntü elde edebilirsiniz düzgün ayarlanmamış düzgün montaj da almamış çanak anten sistemlerinden verimli bir şekilde görüntü alamazsınız televizyonumuzda televizyonumuzun sinyal yok arızaları kanalların gidip gelmesi bazı kanalların gösterip bazı kanalların göstermemesi gibi durumlarda televizyonunuzun anten sisteminin yetkili servis elemanımız elemanları tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. uydu anten sistemlerinin düzgün çalışması için televizyon anteni montaj yapılan yerin önünde büyük bina ağaç ne yaptı görüntüyü almaya engelleyici materyaller olmamalıdır. 

 Ümraniye uydu servisi olarak garantili olarak düzgün montaj yapılmaktadır  Ümraniye uydu anten servisi hızlı bir şekilde televizyon uydu anten sistemi ile ilgili ve hatta televizyonlar ile ilgili arızaya müdahale eder ve sorununuzu çözer özel uydu ayar cihazları ve teknik ekipmana sahip olan firmamız 38 yıllık TV tamir servisi tecrübesi ile hizmet vermektedir.

 Next çanak antenleri

 Redline çanak antenleri

 Teknosat  çanak antenleri

 kaliteli u6 anten kablosu santral sistemleri santral uydu anten sistemleri tamiri uydu çanak montajı uydu çanak arızası uyducu hızlı çanak anten servisi olarak Ümraniye uydu anten servisi 0 553 105 30 30 firmamız elemanları teknik servis ustalık belgesine sahiptir

 Uydu anten servisi Ümraniye 

Esenşehir Mahallesi uydu servisi

Dudullu Mahallesi uydu servisi

Adem Yavuz Mahallesi uydu servisi

Necip Fazıl Mahallesi uyducu

Madenler Mahallesi uydu montajı

Şerifali Mahallesi uydu  ayarı

Keyap garantili uydu montajı

 Uydu malzemesi satışı tekli LNB çiftli LNBi 4’lü LNB 8 li LNB santral önemlisi uydu santrali satışı uydu santral adaptörü tamiri montajı Ümraniye Esenşehir Lider Elektronik bilişim sistemleri hesaplı ürünler