İçeriğe atla

PENDİK TV SERVİSİ

Pendik Tv Servisi

Pendik Tv Servisi

PENDİK TV SERVİSİ

 

Televizyon modellerinde yaşanan sorunlar, kullanıcıların mağdur olmasına neden olmaktadır. Pek çok ürün modeli farklı nedenlerden dolayı aruza vermektedir. Ayrıca söz konusu bu arızalar, elektronik sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını etkilemektedir. Pendik tv servisi ise hem sorunların kısa bir süre içerisinde çözülmesi, hem de memnuniyet oranlarının arttırılması için 7/24 hizmet vermektedir. Talep edilen yerlere maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşılmakta ve ürün paketlenerek teknik destek merkezine götürülmektedir. Bu sayede arızanın çözümü için gerekli olan süre minimuma indirilmektedir. Pendik tv servisi personelleri, tüm marka ve modellere yönelik çözüm teknikleri geliştirmektedir. Özellikle de aynı sorunların tekrar yaşanmaması için her türlü işlem kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayede de firma tarafından onarım gören televizyonlar uzun yıllar kullanılmaktadır.

 

Uzman Ekip Desteği

 

Firmanın bünyesinde görev yapan teknik birimler, tamirat ve onarım noktasında üst düze bir tecrübeye sahiptir. Özellikle de ana kart, ekran kartı ve panel arızaları profesyonel bir şekilde çözülmektedir. Pendik tv servisi personelleri gelişen teknolojiye ayak uydurmakta ve sadece bilimsel çözüm yöntemlerini kullanmaktadır. Bu sayede aynı sorunların tekrar yaşanması engellenmektedir. Ayrıca arızanın tespiti sırasında tercih edilen akıllı cihaz sistemleri, tamirat sürecinin hızlanmasını sağlamaktadır. Pendik tv servisi sayesinde tüm televizyonlar eski performansına geri dönmekte ve yeni bir ürün maliyetini ortadan kaldırmaktadır. Uzman ekip desteği sayesinde de her bir ürün makul yöntemler ile işlem görmektedir. Buna ek olarak tamiri tamamlanan televizyonlar testlerden geçirildikten sonra müşterilere teslim edilmektedir.

Parça Kalitesi

 

Bir televizyon modelinde sorun çıkmasının başlıca nedeni, sistemde yer alan parçaların bozulması veya yanmasıdır. Haliyle arızanın çözülebilmesi içinde bu parçaların yenileri ile değiştirilmesi gerekmektedir. Pendik tv servisi personelleri, projelerde tercih ettiği yedek parçaların birinci sınıf kalite ile üretilmesine önem göstermektedir. Özellikle söz konusu bu parçaların tamamı güvenilir fabrikalardan temin edilmekte ve 1 yıl garanti verilmektedir. Pendik tv servisi tarafından onarılan televizyonlarda aynı sorunların yaşanması söz konusu değildir. Gerek montaj işlemleri, gerekse arıza tespit çalışmaları sırasında profesyonellik ön planda tutulmaktadır. Özellikle de her ürün modeli akıllı bilgisayarlara bağlanarak kontrol edilmektedir. Müşterilere yapılması planlanan her türlü işlem için de gerekli olan tüm bilgiler verilmektedir.

 

Pendik Tv Servisi Fiyatları

Hemen yetkili servisler ile aynı fiyatlarla hizmet veren Pendik tv servisi müşteri memnuniyetini sağlamak için de farklı indirimler tasarlamaktadır. Özellikle de garanti süresi dolmuş ürünler, cüzi rakamlar ile işlem görmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya teknik destek talebinde bulunmak için hemen sizde Pendik tv servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın müşteri temsilcileri 7/24 hizmet vermekte ve gelen talepleri çok kısa bir süre içerinde yerine getirmektedir. Kaliteli bir onarım imkânı sunan servis, tüm projelerini başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.