İçeriğe atla

KARTAL TV SERVİSİ

Kartal Tv Servisi

 Kartal Tv Servisi

KARTAL TV SERVİSİ

 

Onarım ve bakım sektöründe hizmet veren Kartal tv servisi, farklı markalar tarafından üretilmiş olan ürün modellerine özel projeler geliştirmektedir. Televizyonlar, genel olarak elektronik devre ve cihazlardan oluşmaktadır. Bu nedenle de en ufak bir hata da arıza verebilmektedir. Ayrıca garanti süresi dolmuş olan ürün modellerinde ise yaşanan sorunlar kat ve kat artmaktadır. Kartal tv servisi, söz konusu sorunların kısa bir süre içerisinde giderilmesi için 7/24 teknik destek imkânı sunmaktadır. Talep edilen adreslere aynı gün içerisinde teknik destek yönlendirilmekte ve ürünün eski performansına geri dönmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak hali hazırda arızalı olan ürünlerin daha fazla zarar görmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır.  

Uzman Teknik Destek

 

Bir televizyon arızanın kalıcı bir şekilde giderilmesi için elektronik tecrübe ve bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi taktirde ürün modelinin daha fazla deforme olabilir ve farklı sorunlar çıkartabilir. Kartal tv servisi bünyesinde görev yapan tüm bireyler üst düzey bir tecrübeye sahiptir. Bugüne kadar pek çok sorunu kısa bir süre içerisinde ortadan kaldıran bu personeller, elektronik ana bilim dalı üzerinde de eğitim almıştır. Ayrıca her markanın ürettiği televizyon modelleri, farklı çalışma şekillerine sahiptir. Firmanın çözüm merkezinde görev yapan teknik birimler ise, tüm markalara yönelik projeler geliştirmektedir. Kartal tv servisi ekipleri, söz verilen süreler içerisinde arızaları tamir etmekte ve ürünün iadesini sağlamaktadır.

Kartal Tv Servisi Farkı

 

Televizyon modellerinin sağlıklı bir şekilde tamir edilebilmesi için birçok ekipman gerekmektedir. Özellikle de hassas ana kartlardan oluşan söz konusu ürünler, en ufak bir hata karşısında ağır sorunlar çıkartabilir. Kartal tv servisi personelleri tüm projelerini alınan güvenlik önlemleri dâhilinde gerçekleştirmektedir. Yanlış yapılan bir işlemden dolayı ürünün zarar görmemesi için de elektronik cihazlar kullanılmaktadır. Bu sayede hem tamirat süresi kısalmakta, hem de ürün daha profesyonel bir şekilde tamir edilmektedir. Kartal tv servisi garantili veya garantisiz hiç fark etmeksizin tüm ürün modellerini tamir etmektedir. Ayrıca Beko, Vestel ve Arçelik gibi lider firmalar tarafından tasarlanan televizyonların tüm arıza kodları firma bünyesinde bulunmaktadır.

 

Ekonomik Fiyat

 

Sektörün lider bir firması konumunda olan Kartal tv servisi müşterilerine özel kampanya ve indirimler yapmaktadır. İster parça değişimi gerektiren arızalar, isterse sadece işçilik ile çözülebilecek olan sorunlar cüzi rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Hastane, okul ve yurt gibi toplu yaşamın gerçekleştiği alanlarda kullanılan pahalı televizyonlar da firma tarafından işlem görmektedir. Hemen sizde Kartal tv servisi müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca teknik destek talepleri için de yine bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Tüm ürün modelleri, uzman ekipler tarafından güvenli bir şekilde onarılmak ve tekrar size teslim edilmektedir. Herhangi bir güvensizlik ortamının oluşmasına da izin verilmemektedir.