İçeriğe atla

KADIKÖY TV SERVİSİ

Kadıköy Tv Servisi

 Kadıköy Tv Servisi

KADIKÖY TV SERVİSİ

 

Elektronik ürün modelleri yanlış yapılan işlemlerden veya teknik nedenlerden dolayı arıza vermektedir. Söz konusu bu arızaların giderilmesi için de iyi teknik destek hizmeti veren servis arayışına girilmektedir. Ancak bu noktada da sorunlar yaşanmakta ve firmalar müşterilerine uzun vadede randevu vermektedir. Kadıköy tv servisi ise, talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Bu sayede yaşanan problemler kısa bir süre içerisinde sonlandırılmakta ve ürünün eski performansına geri dönmesi sağlanmaktadır. Ayrıca firma, bölgenin tüm mahalle ve caddelerine hizmet vermektedir. Buna ek olarak adreslere ulaşan ekipler, arızalı ürün modellerini paketledikten sonra Kadıköy tv servisi çözüm merkezi atölyelerine götürmektedir. Hali hazırda sorunlu olan ürün modellerinin zarar görmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır.

 

Arıza Çözüm Merkezi

 

Televizyon modellerinde yaşanılan sorunların kalıcı ve pratik bir şekilde çözülmesi için pek çok elektronik malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır. Arızaların tespit edilebilmesi için de yine akıllı cihaz sistemleri gerekmektedir. Kadıköy tv servisi çözüm merkezi, bahsi geçen tüm malzeme çeşitlerine sahiptir. Ürün modelleri dikkatli bir şekilde incelenmekte ve arızanın oluştuğu bölge de yer alan parçalar çeşitli testlerden geçirilmektedir. Firma yetkilileri, Arçelik, Beko veya Vestel gibi markalara özel olarak oluşturulan kod sistemleri ile hareket etmektedir. Ayrıca yapılan çalışmalar sırasında da ürün içerisinde yer alan diğer parçalara zarar gelmesi engellenmektedir. Kadıköy tv servisi personelleri mesleğinin gerektirdiği her türlü bilgiye sahiptir. Kullanılan çözüm yöntemlerinin doğruluğu detaylı bir şekilde araştırılmakta ve sorunların kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Kadıköy Tv Servisi Fiyatları

 

Tüm projelerini ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren Kadıköy tv servisi, müşterilerine özel kampanya ve indirimler de düzenlemektedir. Özellikle de parça değişimin gerektirdiği arızalar bile yetkili servislere oranla daha makul rakamlar ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanmış hizmet anlayışına sahip olan Kadıköy tv servisi, talep edilen ücretin geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Garanti süresi dolmuş olan televizyon modelleri de, yine makul rakamlar ile işlem görmektedir. Ayrıca ürünün nakliyesi için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Sizde hemen firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve bulunduğunuz adrese teknik destek ekibinin gelmesini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak saha da aktif bir şekilde görev alan personeller, talep edilen konumlara çok kısa bir süre içerisinde ulaşmaktadır.

 

Parça Kalitesi

 

Tüm projelerinde birinci sınıf kalitede üretilmiş olan yedek parçaları kullanan Kadıköy tv servisi, takmış olduğu söz konusu parçalara da 2 yıl garanti vermektedir. Bu süre içerisinde yaşanan sorunlar ise ücretsiz bir şekilde tamir edilmektedir. Ayrıca tercih edilen yedek parçaların orijinal olması için de özel fabrikalar ile iletişime geçilmekte ve bu tedarik işlemleri bu fabrikalardan yapılmaktadır. Hemen sizde Kadıköy tv servisi ile iletişime geçebilir ve konu hakkında bilgi alabilirsiniz.