İçeriğe atla

ŞİLE TV SERVİSİ

Şile Tv Servisi

     Şile Tv Servisi

  ŞİLE TV SERVİSİ

 

Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan Şile tv servisi, farklı markalar tarafından tasarlanan ürün modelleri üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Buna ek olarak yaşanan arızaları da profesyonel bir şekilde ortadan kaldırmaktır. Firma bölgenin çeşitli cadde ve sokaklarına 7/24 teknik destek imkânı sunmaktadır. Özellikle de kullanıcıların en çok şikâyet ettiği konular biri de adreslere geç gelen servis ekipleridir. Ancak söz konusu firma, bu şikâyetleri ortadan kaldırmak ve herhangi bir arıza durumunda 1 iş günü içerisinde adresinize ulaşmaktadır. Şile tv servisi personelleri, televizyonları dikkatli bir şekilde paketledikten sonra araca yüklemektedir. Ürün modellerinize zarar gelmemesi için de her türlü önlem alınmaktadır. Ayrıca arızanın giderilmesi için gereken tahmini süre müşterilere bildirilmektedir.

 

Arıza Tespit Çalışmaları

 

Televizyon modelleri çeşitli parçalardan ve elektronik akşamlardan oluşmaktadır. Sorunun çözümü içinde tüm parçaların dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Şile tv servisi ekipleri, arıza tespit çalışmalarında akıllı cihaz ve bilgisayar destekli programlar kullanmaktadır. Bu sayede tamirat işlemlerinin kısa bir süre içerisinde tamamlanması sağlanmaktadır. Ayrıca arıza tespit edildikten sonra ürün marka ve modeline özel olarak geliştirilen çözüm yöntemleri ile müdahaleler başlatılmaktadır. Şile tv servisi tarafından işlem gören televizyonlar, eski performansına geri dönmektedir. Özellikle de ekran parlaklığı ve görüntü netliği açısından gerekli olan iyileştirmeler yapılmaktadır. Firmanın ekipleri, sadece doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan çözüm yöntemlerini tercih etmektedir. Öncelik ise ürün güvenliğine verilmektedir.

 

Şile Tv Servisi Personelleri

 

Alanında ciddi anlamda uzmanlığa ulaşmış olan Şile tv servisi personelleri, tüm arızların bir daha tekrarlanmamak üzere ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Özellikle de ana kart arızaları, soket ve panel sorunları söz konusu personeller tarafından onarılmaktadır. Televizyonlarda yaşanan rutin problemler ise, çözüm merkezinde yer alan servis ekipleri tarafından araştırılmaktadır. Bu sayede karşılaşılan muhtemel sorunlar için önceden edinilmiş olan bilgiler göz önünde bulundurulmaktadır. Şile tv servisi müşterini memnun etmek adına farklı dönemlerde kampanyalar düzenlemektedir. Ayrıca fiyat açısından da oldukça makul rakamlar ile hizmet veren firma, taksitlendirme gibi kolay geri ödeme planları da tasarlamaktadır. Projelerde kullanılan tüm yedek parçaların kalitesi de sorgulanmaktadır. Buna ek olarak ürünlere takılan her türlü yedek parçaya da 1 sene garanti verilmektedir.

 

Güçlü İletişim Desteği

 

Talep ettiğiniz her an yanınızda olan Şile tv servisi, 7/24 aktif bir şekilde hizmet veren müşteri temsilcilerine sahiptir. Merak edilen sorular veya fiyat bilgileri, bu temsilciler sayesinde kısa bir süre içerisinde cevaplanmaktadır. Ofis te yer alan danışmanlar, gelen talepleri sahada bulunan teknik destek ekiplerine aktarmaktadır. Sistematik bir çalışma prensibine sahip olan Şile tv servisi, hizmet kalitesi de her geçen gün arttırmaktadır. Sizde hemen arızalı televizyonunuzu tamir ettirmek için firma ile iletişime geçebilir ve teknik destek ekiplerinin adrese gelmesini sağlayabilirsiniz.