İçeriğe atla

Ataşehir tv servisi

Ataşehir TV servisi  olarak hizmet verdiğimiz Ataşehir 2008 yılında ilçe oldu. Yeni kurulan Finans merkezleri ile ticaret olarak da ülkemizin  önemli yerlerindendir. Hızlı nüfus artışı gelişmesi ile devasa yapıların gökdelenlerin yapıldığı ilçemiz İstanbul’un güzel ilçesidir. Ataşehir ilçesinde Kayışdağı Ormanı  Ali Gazi Baba Türbesi my museım otomobil müzesi WaterGarden Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi mevcuttur.Gökdelenlerin yer aldığı hızla gelişen ilçemiz gün geçtikçe güzelleşiyor. 

1984 yılından beri elektronik hizmet veren Lider Elektronik Ataşehir’de halkımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Ayrıca Elektronik cihazlarınızı tamiri kısa sürede yapıyoruz. garantili bir şekilde teslim ediyoruz.Hemde en kısa sürede 05531053030 hemen hızlı garantili hizmet veriyoruz.

Ataşehir TV servisi nereyeve hangi hizmetleri veriyoruz.


 • ATAŞEHİR Kayışdağı Mahallesi garantili tv servisi YAPIYORUZ.
 • FERHATPAŞA mahallesi uydu montajı için hizmetinizdeyiz.
 • yeni çamlıca tv tamircisi televizyonLarınızı tamir ediyoruz
 •  içerenköy Samsung  televizyon servisi
 •  Mimar Sinan Mahallesi televizyonunuzu duvarı asıyoruz.
  • İçerenköy İnönü Mahallesi LG TV LED BAR DEĞİŞİMİ
  • Küçükbakkalköy Mahallesi
  • Atatürk Mahallesi
  • Barbaros 
  • Esatpaşa Mahallesi
  • Mevlana 
  • Ataşehir Mimar Sinan 
  • Mustafa Kemal Mahallesi
  • Örnek 
  • Yeni Çamlıca
  • Yeni Sahra 
  • Yenişehir semtleri tv servisi
  • https://lcdledtvservisi.com/istanbul-anadolu-yakasi-lcd-led-tv-servisi-bolgeleri/
  •  TV servisi olarak  1984 yılından beri hizmet veriyoruz. Hemde yeni teknolojilere uygun tamir edevat ve teknoloji ürünlerine sahibiz.İstanbul Ticaret Odası ve maliye kayıtlıyız. AYRICA Televizyon led bar, , televizyon panel tamiri, televizyon panel değişimi, anakart, arızalırını garantili yapıyoruz HEMEN ARAYINIZ. Lider Elektronik TV tamircisi  Ümraniye Dudullu Esenşehir Mahallesi Özerk Sokak  no 4 de Hizmetinizdeyiz. Her marka yeni sistem led  lcd OLED televizyonları qledleri Garantili olarak tamir ediyoruz.  05531053030 Ataşehir tv servisi
   radyo tv tamirciliği ustalık belgesi 
   TC MEB ustalık belgesi belge seri C no: 27374 belge no: 1996.11

   belge tarihi: 22.06.1996 elektronik,

   usta öğreticilik belgesine 162287020220000894214 sahibiz.

Farklı zaman dilimlerinde arızalanan televizyon modelleri, görüntü veya ses verme fonksiyonlarını kaybetmektedir. Pek çok kullanıcı bu gibi durumlar karşısında ürün modellerini yetkili servislere vermekte ve tamir edilmesini beklemektedir. Ancak zaman ve ücret konusunda problemler çıkartan yetkili servisler, garantisi dolmuş olan ürün modelleri ile pek fazla ilgilenmemektedir. Sektörün lider bir firması konumunda olan Ataşehir tv servisi ise, tüm televizyon modellerini profesyonel bir şekilde onarmaktadır. Ayrıca firma yetkilileri talep edilen adreslere en geç 1 iş günü içerisinde ulaşmakta ve arızanın çözülmesini sağlamaktadır. Profesyonel ve alanında uzman ekiplere sahip olan, tüm çalışma alanlarında teknolojinin vermiş olduğu imkânları da kullanmaktadır. Örneğin akıllı cihazlar sayesinde arızalar çok kısa bir süre içerisinde tespit edilmektedir. İnsan gücünün yaratmış olduğu deformasyon payı ise, bu cihazlar sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.

 

              Uzman Teknik Destek

ataşehir tv servisi 05531053030
Televizyon arıza

Elektronik ürün modellerinin tamiri, ciddi bir teknik bilgi ve tecrübe istemektedir. Ayrıca  ana kart ve panel arızaları, sadece alanında uzman kişiler tarafından onarılmalıdır. Aksi taktirde televizyonlarda daha büyük sorunlar yaşanabilir ve ürün komple yanabilir.  televizyon tamir personelleri olarak bir tamir işleminin gerektirdiği tüm bilgi ve tecrübeye sahibiz. Bu nedenle de ürün modelleri profesyonel metotlar ile işlem görmektedir. Ayrıca herhangi bir sorun yaşanmaması için de önlemler üst düzey bir şekilde alınmaktadır. lider elektronik personelleri, düzenli olarak eğitimlerden geçirilmekteyiz. Televizyonların her bir parçası dikkatli bir şekilde sökülüp takmaktayız.

televizyon tamir Fiyatları

Müşterini memnun etmek için ekonomik rakamlar ile çalışmalar yürüten Ataşehir tv servisi, çeşitli dönemlerde de kampanyalar ve indirimler düzenlemektedir. Özellikle de parça değişiminin gerek duyulduğu onarımlar bile düşük maliyetler ile gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak talep edilen ücretin geri ödeme noktasında da taksitlendirme gibi farklı kolaylıklar sağlanmaktadır.liderelektromarket garanti süresi dolmuş olan televizyonları bile ekonomik fiyatlar ile onarmaktadır. Özellikle de projelerde kullanılan yedek parçalar toplu bir şekilde tedarik edildiği için bir hayli ucuza gelmektedir. Bu sayede de bireylerden talep edilen ücrette düşürülmektedir. Sizde firmanın hizmet kalitesinden yararlanabilir ve yeni bir ürün maliyeti yerine eski televizyonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Ataşehir tv servisi Parça Montaj İşlemleri

 

Televizyonlarda yaşanan arıza sorunlarının genel nedeni kalitesiz parçalardır. Ataşehir tv servisi ise, bu arızaları kalıcı bir şekilde kaldırmak için birinci sınıf yedek parçalar kullanmaktadır. Takılan her bir parçaya da en az 1 sene garanti verilmektedir. Tedarik işlemlerinde tercih edilen  kaliteli ürün satışı yapan firmalar ile çalışılmaktayız.. Konu hakkında bilgi almak için 05531053030 müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Hemen teknik ekip talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yedek parça satışı noktasında da firmadan destek alabilirsiniz. 0216 4155161