İçeriğe atla

Ataşehir tv servisi

 

Ataşehir Tv Servisi
Ataşehir Tv Servisi

Ataşehir Tv Servisi

 

ATAŞEHİR TV SERVİSİ  

 

Farklı zaman dilimlerinde arızalanan televizyon modelleri, görüntü veya ses verme fonksiyonlarını kaybetmektedir. Pek çok kullanıcı bu gibi durumlar karşısında ürün modellerini yetkili servislere vermekte ve tamir edilmesini beklemektedir. Ancak zaman ve ücret konusunda problemler çıkartan yetkili servisler, garantisi dolmuş olan ürün modelleri ile pek fazla ilgilenmemektedir. Sektörün lider bir firması konumunda olan Ataşehir tv servisi ise, tüm televizyon modellerini profesyonel bir şekilde onarmaktadır. Ayrıca firma yetkilileri talep edilen adreslere en geç 1 iş günü içerisinde ulaşmakta ve arızanın çözülmesini sağlamaktadır. Profesyonel ve alanında uzman ekiplere sahip olan, tüm çalışma alanlarında teknolojinin vermiş olduğu imkânları da kullanmaktadır. Örneğin akıllı cihazlar sayesinde arızalar çok kısa bir süre içerisinde tespit edilmektedir. İnsan gücünün yaratmış olduğu deformasyon payı ise, bu cihazlar sayesinde ortadan kaldırılmaktadır.

              Uzman Teknik Destek

 

Elektronik ürün modellerinin tamiri, ciddi bir teknik bilgi ve tecrübe istemektedir. Özellikle de ana kart ve panel arızaları, sadece alanında uzman kişiler tarafından onarılmalıdır. Aksi taktirde televizyonlarda daha büyük sorunlar yaşanabilir ve ürün komple yanabilir. Ataşehir tv servisi personelleri, bir tamir işleminin gerektirdiği tüm bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu nedenle de ürün modelleri profesyonel metotlar ile işlem görmektedir. Ayrıca herhangi bir sorun yaşanmaması için de önlemler üst düzey bir şekilde alınmaktadır. Ataşehir tv servisi personelleri, düzenli olarak eğitimlerden geçirilmektedir. Televizyonların her bir parçası dikkatli bir şekilde sökülüp takılmaktadır.

 

Ataşehir Tv Servisi Fiyatları

 

Müşterini memnun etmek için ekonomik rakamlar ile çalışmalar yürüten Ataşehir tv servisi, çeşitli dönemlerde de kampanyalar ve indirimler düzenlemektedir. Özellikle de parça değişiminin gerek duyulduğu onarımlar bile düşük maliyetler ile gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak talep edilen ücretin geri ödeme noktasında da taksitlendirme gibi farklı kolaylıklar sağlanmaktadır. Ataşehir tv servisi, garanti süresi dolmuş olan televizyonları bile ekonomik fiyatlar ile onarmaktadır. Özellikle de projelerde kullanılan yedek parçalar toplu bir şekilde tedarik edildiği için bir hayli ucuza gelmektedir. Bu sayede de bireylerden talep edilen ücrette düşürülmektedir. Sizde firmanın hizmet kalitesinden yararlanabilir ve yeni bir ürün maliyeti yerine eski televizyonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

 

Parça Montaj İşlemleri

 

Televizyonlarda yaşanan arıza sorunlarının genel nedeni kalitesiz parçalardır. Ataşehir tv servisi ise, bu arızaları kalıcı bir şekilde kaldırmak için birinci sınıf yedek parçalar kullanmaktadır. Takılan her bir parçaya da en az 1 sene garanti verilmektedir. Tedarik işlemleri sırasında tercih edilen firmanın kaliteli ürün satışı yaptığı belirlenmekte ve sadece bu tür firmalar ile çalışılmaktadır. Konu hakkında bilgi almak için Ataşehir tv servisi müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve hemen teknik ekip talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca yedek parça satışı noktasında da firmadan destek alabilirsiniz.