İçeriğe atla

ATAŞEHİR BEKO TV TAMİRCİSİ

ATAŞEHİR BEKO TV TAMİRCİSİ

ATAŞEHİR BEKO TV TAMİRCİSİ

Hassas kullanılması gereken televizyon modelleri, en ufak bir darbe alması sonucu arıza vermektedir. Özellikle de led ve plazmalar ince ekranlar ile tasarlandığı için dış etkenlere maruz kalması sonucu çalışma fonksiyonlarını kaybetmektedir. Ataşehir Beko tv tamircisi, tüm marka ve modellerin sorunlarını pratik bir şekilde çözebilmektedir. Elektronik noktasında engin bir tecrübeye sahip olan firma, talep edilen adreslere de kısa bir süre içerisinde teknik destek ekibi yönlendirmektedir. Ürünlerde meydana gelen farklı arızalar, yapılan incelemelerden donra uygun çözüm yöntemleri ile ortadan kaldırılmaktadır. Ataşehir Beko tv tamircisi tarafından işlem gören televizyonlar uzun yıllar kullanılmakta ve eski kalitesi ile hizmet vermektedir. Adreslere ulaşan teknik servis ekipleri, arızalı ürünü paketledikten sonra araca yüklemekte ve firmanın çözüm merkezine götürmektedir.

 

Uzman Teknik Personeller

 

Ataşehir Beko tv tamirci bünyesinde hizmet veren tüm personeller uzman olmakla beraber, onarım noktasında da bilgi ve tecrübe sahibidir. Tüm arızalar söz konusu personeller tarafından kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca hangi ürünün nasıl tamir edilmesi gerektiği ve nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konular için eğitimlerden geçirilmektedir. Buna ek olarak personeller tarafından her marka ve modele özel olarak arıza kodları geliştirilmektedir. Ataşehir Beko tv tamircisi ekipleri, onarımı tamamlanan ürünleri testlerden geçirmekte ve arızanın kesin olarak çözüldüğünü ispat etmektedir. Tüm projeler müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve ürün tekrar sahibine geri iade edilmektedir.

 

Parça Kalitesi

Televizyon parçaları, yaşanan arızaların en temel nedenlerinden birisidir. Kalitesiz ve orijinal olmayan parçalar zaman içerisinde yanmakta ve ürünün çalışma prensibini olumsuz etkilemektedir. Ataşehir Beko tv tamircisi tarafından onarım görev sistemler de yüzde yüz orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede aynı sorun ile tekrar karşılaşılması riski ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca hem tamir edilen, hem de projelerde kullanılan parçalara en 1 sene garanti verilmektedir. Tüm yedek parçalar Beko firmasının fabrikalarından temin edilmekte ve faturaları ile birlikte müşteriye sunulmaktadır. Söz konusu ekipmanların montajı ise, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Ataşehir Beko tv tamircisi, kaliteli hizmet anlayışına sahip bir firma olmakla beraber, yapmış olduğu her işinde arkasında durmaktadır.    

 

Ataşehir Beko Tv Tamircisi Fiyatları

Sektörünün liderliğini üstlenen Ataşehir Beko tv tamircisi, müşterilerine özel kampanya ve indirimler yapmaktadır. Bu sayede memnuniyet oranlarını yükseltmeyi planlayan firma, ister garantili, ister garantisiz tüm ürün modellerini cüzi rakamlar ile tamir etmektedir. Firmanın müşteri temsilcileri 7/24 hizmet vermekte ve gelen talepleri kısa bir süre içerisinde değerlendirmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya teknik destek servisi çağırmak için Ataşehir Beko tv tamircisi ile iletişime geçebilirsiniz. Son olarak onarım sırasında yapılan işlemler kayıt altına alınmakta ve ürün sahiplerinin bilgisine sunulmaktadır.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir