İçeriğe atla

ÜMRANİYE TV SERVİSİ

Ümraniye tv servisi

Ümraniye Tv Servisi

ÜMRANİYE TV SERVİSİ

 

Gündelik hayatta en çok kullanılan ürünlerden biri olan televizyonlar, istenmeyen nedenlerden dolayı arıza vermektedir. Bu arızalar, kim zaman teknik ve donanımsal sebeplere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ümraniye tv servisi ise, yaşanılan tüm sorunları kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmakta ve televizyonların eski performansına geri dönmesini sağlamaktadır. Ayrıca garantili veya garantisiz tüm ürün modelleri firma tarafından işlem görmektedir. Ümraniye tv servisi personelleri, saha içerisinde 7724 aktif bir şekilde görev almaktadır. Talep edilen adreslere ise maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşılmakta ve ürünün tamiratı için gerekli olan işlemlere başlanmaktadır. Hali hazırda deformasyona uğramış olan televizyon modellerinin daha fazla yıpranmaması için de tüm kriterler göz önünde bulundurulmaktadır.

Ümraniye Tv Servisi Personelleri

 

Alanında uzman olan firma personelleri, elektronik ana bilim dalı üzerinde eğitim almakla beraber tecrübe açısından da tam bir donanıma sahiptir. Sorunların tamamen bilimsel yöntemler ile çözülmesini sağlayan Ümraniye tv servisi personelleri, farklı markalara göre gruplara ayrılmaktadır. Örneğin Arçelik tarafından üretilen televizyon ile Beko tarafından üretilen televizyonların çalışma sistemi farklıdır. Bu nedenle de her arızaların çözüm tekniği de farklılık göstermektedir. Ümraniye tv servisi personelleri de farklı markalar üzerinden yetiştirilmektedir. Bu sayede hem arızalar kısa bir süre içerisinde çözülmekte ve ürünlerin yanlış yapılan işlemlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir.

 

Ekonomik Fiyat Garantisi

 

Müşteri memnuniyeti üzerine kurgulanmış hizmet anlayışı ile projelerine devam eden firma, fiyat noktasında da farklı kampanyalar yapmaktadır. Örneğin parça değişimi ve sadece onarım gerektirdiği ürün modelleri net yüzde 20’ye var indirimler ile işlem görmektedir. Ümraniye tv servisi, garanti süresi doluş olan televizyonlar için de aşırı bir rakam talep etmemektedir. Ayrıca Led tv, plazma tv ve Smart tv gibi tüm ürün modelleri, firmanın hizmet alanlarına dâhil edilmiştir. Talep edilen ücretin ödemeleri noktasında da taksitlendirme gibi kolaylıklar sağlanmaktadır. Ümraniye tv servisi bünyesinde işlem gören televizyonlar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmakta ve yeni bir ürün maliyetini ortadan kaldırmaktadır.

 

Parça Garantisi

 

Sektörün lider bir firması konumunda olan Ümraniye tv servisi, tüm marka ve modellere özel olarak çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Arıza tespit çalışmalarından sonra sağlık durumu iyi olmayan parçalar yenileri ile değiştirilmektedir. Ancak değiştirilen bu parçaların birinci sınıf kaliteye sahip olması için detaylı bir araştırma yapıldıktan sonra tedarik işlemlerine geçilmektedir. Aksi taktirde aynı sorun tekrar yaşanabilir veya ürün modelinde daha farklı problemler görülebilir. Firma, müşteri memnuniyetini sağlamak ve tamir edilen ürünlerin uzun yıllar kullanılması için, yüzde yüz orijinal olan yedek parçaları tercih etmektedir. Sizde hemen Ümraniye tv servisi firma ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunlardan kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Teknik destek taleplerinizi web sitemiz üzerinden de oluşturabilirsiniz.