İçeriğe atla

 SULTANBEYLİ SEG TV TAMİRCİSİ

Sultanbeyli Seg Tv Tamircisi

Sultanbeyli Seg Tv Tamircisi

SULTANBEYLİ SEG TV TAMİRCİSİ

 

Farklı markalar tarafından üretilen televizyon modelleri istenmeyen nedenlerden dolayı arıza vermekte ve görüntü kalitesini kaybetmektedir. Kimi zaman bu arızalar nedeni ile ürün komple yanabilmektedir. Ayrıca söz konusu bu sorunların giderilmesi için uzman bir teknik servis desteğine ihtiyaç duyulmaktadır. Sultanbeyli seg tv tamircisi, başta plazma ve LCD olmak üzere tüm ürün modellerinin onarımı yapmaktadır. Hastanelerde veya okullarda kullanılan pahalı televizyonlarda firma tarafından tamir edilmektedir. Ayrıca bölgenin tüm mahalle ve caddelerine teknik destek hizmeti verilmekte ve istenilen tüm adreslere de 1 iş günü içerisinde ulaşılmaktadır. Sultanbeyli Seg tv tamircisi, her markaya özel yazılım ve çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Ayrıca doğruluğu yüzde yüz kanıtlanmış olan metotlar ile sorunların çözümü sağlanmaktadır.

 

Yedek Parça Kalitesi

 

Sektörün lider bir firması konumunda olan Sultanbeyli Seg tv tamircisi uygulama alanlarında birinci sınıf kalite ile üretilmiş olan yedek parçaları kullanmaktadır. Özellikle de aynı sorunun tekrar, tekrar yaşanmaması için söz konusu bu parçaların orijinal olması gerekmektedir. Firma ise, tedarik işlemlerini Seg markası bünyesinden gerçekleştirmekte ve her bir ürün modeline 2 yıl garanti vermektedir. Bu süre içerisinde meydana gelen arızalar ise ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır. Sultanbeyli Seg tv tamircisi alanında uzman ekipleri sayesinde de her bir işleminin kusursuz bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca ana kart, ekran kartı, bobin ve panel gibi malzemeler kısa bir süre içerisinde temin edilmektedir. Farklı çalışma prensibine sahip olan televizyon modellerine özel olarak üretilmiş olan parçalar kullanılmaktadır.

 

Montaj Ve Arıza Tespit

 

Televizyonlarda yaşanan arızaların kısa bir süre içerisinde bulunması için özel ekipmanlar ve akıllı cihazlar kullanılmaktadır. Firmanın çözüm merkezi günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan pek çok malzeme ve parça ile donatılmıştır. Led, Plazma ve diğer ürün modellerinin tüm kartları Sultanbeyli Seg tv tamircisi atölyelerinde bulunmaktadır. Arıza tespit sürecinin tamamlanmasının ardından montaj işlemlerine başlanmaktadır. Ancak bu esnada sistemde yer alan diğer parçaların zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Sultanbeyli Seg tv tamircisi ekipleri montajı tamamlanan parçaları testlerden geçirmektedir. Arızanın kesin olarak çözüldüğünü anlamak için de son kontroller yapılmaktadır. Firma tamirat işlemlerini müşterilerine söz verdiği süreler içerisinde tamamlamaktadır. Herhangi bir gecikme olması halinde de ürün sahibine bilgi verilmektedir.

 

Sultanbeyli Seg Tv Tamircisi Fiyatları

 

İster garantisi olsun, ister olmasın tüm televizyonlar cüzi rakamlar ile tamir edilmektedir. Firma memnuniyet oranlarını yükseltmek için fiyat noktasında gerekli olan indirimleri yapmaktadır. Ayrıca talep edilen tutarın geri ödemeleri için de taksitlendirme gibi kolaylıklar sağlanmaktadır. Sultanbeyli Seg tv servisi müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine teknik destek hizmeti almak için de bu hattı kullanabilirsiniz.