İçeriğe atla

 ÇEKMEKÖY TV SERVİSİ 

 Çekmeköy Tv Servisi

 Çekmeköy TV servisi olarak ilçemizin ismi bilinen kaynaklarda 1520 de tapu kayıtlarında geçmektedir. Evladı Fatihan çocuklarının ve soyunun devam ettiği günümüzde 1970’ten sonra hızlı göç artışıyla beraber istanbul’un içinde ormanların kenarında çok güzel mesire yerleri bulunan güzel nadide bir ilçemizdir. Geçmişte Çekmeköy ormancılık çiftçilik ve hayvancılık yapılan  günümüzde fabrikalarda ticarethanelerde iş yerlerinde çalışmaktadır.

 

 Yeni yapılan siteler büyük bloklar ve yerleşim yerleri ile oldukça nezih bir semtlere dahil olmuştur. Taşdelen , Alemdağ ormanı , Sultançiftliği gibi parklar ve üniversitelerin bulunduğu Çekmeköy günümüzde değerini arttırıyor.

 Çekmeköy tv servisi Lider Elektronik garantili olarak televizyon tamir hizmeti veriyoruz.Taşdelen bölgesi TV televizyon tamircisi işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Sultan çiftliği bölgesi televizyon led Bar değişimi televizyon panel tamiri televizyon programları uydu montajları hizmetleri garantili bir şekilde yapılmaktadır yapmaktayız uydu servisi hızlı bir şekilde televizyonunuzu montajını ve çanak montajını yapıyor yapılacak yapıyoruz.

 Samsung LED TV kanal kurulumları bizim İŞİMİZ. LG Led bar değişimi hizmeti veriyoruz.Hemde  hızlı bir şekilde teşhis ve tedavi uygun televizyonunuzu aldığınız İlk günkü haline getiriyoruz.Ayrıca Hızlı

 Hizmet için  0553 1053030 telefonumuzdan

WhatsApp hattı ile de görüşebilirsiniz. Tabiki Televizyon tamiratı için fiyat alabilirsiniz.

 

Elektronik denilince akla ilk gelen ürünlerden biri olan televizyon modelleri, günümüz teknolojisi ile üretilmektedir. Bu nedenle de sayısız özelliğe sahiptir. Fakat söz konusu bu özelliklerin yanlış bir şekilde kullanılması sonucu oluşan arızalar, yaşanan mağduriyetleri de beraberinde getirmektedir. Çekmeköy tv servisi ise, talep edilen adreslere ekip yönlendirmekte ve sorunların kısa bir süre içerisinde çözülmesini sağlamaktayız. İster garantili, ister garantisiz tüm ürün modelleri firma tarafından işlem görmektedir. Ayrıca bölgenin her mahalle ve caddesine teknik destek imkânı sağlayoruz. Bunun yanıra  LİDER ELEKTRONİK  sektörün beklentisi olan hizmet kalitesine sahiptir.Üstelik çözülen arızaların tekrar yaşanması söz konusu olmadığı gibi, ürünün eskisi gibi net bir görüntü vermesi de sağlanmaktadır.

Çekmeköy Tv Servisi

Yedek Parça Satışı

 

Televizyonlar kullanılan yedek parçaların kalitesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde ürün modeli devamlı arızalanabilir ve çalışma fonksiyonlarını kaybedebilirsiniz. Çekmeköy tv servisi, hem satışa sunmuş olduğu parçalara, hem de tamirat işlemleri sırasında kullanmış olduğu ekipmanlara 1 sene garanti vermekteyiz. Bu süre içerisinde herhangi bir sorun çıkması halinde de ücretsiz değişim ve onarım hakkı tanınmaktadır. Çekmeköy tv servisi, sadece güvenilir ve kaliteli üretim yapan fabrikalardan ürün temin etmektedir. Ayrıca bu parçaların montajı sırasında da televizyona bir zarar gelmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Alanında uzman ekiplere sahip olan firma, sadece bilimsel metotlar ile arızalara müdahale etmektedir. Bu sayede de yanlış yapılan işlemlerden dolayı ürünlere zarar gelmesi engellenmektedir.

En yakın televizyon tamircisi telefonu numarası 0216 415 51 61

Çekmeköy Tv Servisi Fiyatları

 

Müşteri memnuniyetini sağlamak için ekonomik fiyatlar ile hizmet veren Çekmeköy tv servisi, geri ödeme noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Örneğin parça değişimi gerektiren tamirat işlemleri için taksitlendirme seçenekleri düşünülmektedir. Pek çok yetkili servis göre daha ucuz ve kaliteli bir hizmet sunan firma, alanını ilgilendiren teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Özellikle de arıza çözümleri sırasında kullanılan akıllı bilgisayar programları yapılan işçiliğin kalitesini arttırmaktadır. sayesinde eski ürününüzü ekonomik fiyatlar ile tamir ettirebilir ve yeni bir ürün maliyetini ortadan kaldırabilirsiniz. Uzman personel desteği sunan söz konusu firma, yapılan işlemlerin tamamı müşterinin bilgisine aktarmaktadır.

 Müşteri Memnuniyeti

 

Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan Çekmeköy tv servisi, memnuniyet oranlarını arttırmak için farklı çalışmalar yapmaktadır. Özellikle de teslimat süreleri her geçen gün daha da kısaltılmakta ve en büyük arızanın bile maksimum 3 iş günü içerisinde çözülmesi sağlanmaktadır. Buna ek olarak panel veya kasa sorunları gibi yüksek maliyetler ile işlem gören televizyon modelleri için de farklı çözümler düşünülmektedir. Sizde hemen Çekmeköy tv servisi ile iletişime geçebilir ve hemen verilen bu kaliteli hizmetten faydalanma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca çözülemeyen arızalar için de kesinlikle ücret talep edilmemekte ve müşterilere farklı seçenekler sunulmaktadır.