İçeriğe atla

BEYKOZ TV SERVİSİ

Beykoz Tv Servisi

Beykoz Tv Servisi

BEYKOZ TV SERVİSİ

 

Beko, Arçelik ve Vestel gibi markalar tarafından üretilen televizyonlar, belirli bir garanti süresi kapsamında satışa sunulmaktadır. Ancak bu süresinin sona ermesi ile birlikte arızalanan ürünlere yetkili servisler bakmamaktadır. Bu nedenle yaşanan sorunların en kısa sürede sonlandırılmasını sağlanması için hizmet veren Beykoz tv servisi, tüm ürün modellerine yönelik çalışmalar geliştirmektedir. Firma bünyesinde panel, ekran ve ses arızaları gibi tüm problemler profesyonel bir şekilde tamir edilmektedir. Ayrıca talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde teknik destek ekipleri yönlendirilmektedir. Beykoz tv servisi herhangi bir nedenden dolayı problem çıkartan ürünler için farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Firma bünyesinde tamir edilen televizyonlar ise uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Beykoz Tv Servisi Ekipleri

 

Alanında profesyonel olan firma ekipleri, yaşanan arızaların kalıcı bir şekilde çözülebilme için bilimsel metotlar geliştirmektedir. Özellikle de elektronik kartlardan dolayı kaynaklanan sorunlar, akıllı cihazlar ile onarılmakta ve ürünün güvenliği maksimum bir şekilde sağlanmaktadır. Beykoz tv servisi personelleri, tüm televizyon modellerini hassasiyet ile inceledikten sonra arıza tespit çalışmalarına başlamaktadır. Bu sırada ise, ürün sahibine gerekli olan tüm bilgiler verilmektedir. Ayrıca arızanın çözülmesi ile birlikte söz konusu ürün modeli kontrollerden geçirilmektedir. Beykoz tv servisi personelleri, yapılan işlemlerin doğruluğunu araştırmakta ve markaya özel yeni çözüm metotları geliştirmektedir. Bu sayede de ürünün tekrar aynı performansına geri dönmesi hedeflenmektedir.

 

Yedek Parça Garantisi

 

Bilindiği üzere, televizyonlarda yer alan parçalar zaman içerisinde yanmakta ve ürünün çalışma fonksiyonlarını kaybetmesine neden olmaktadır. Ayrıca arızaların çözülebilmesi için yanan bu parçaların yenileri ile değiştirilmesi gerekmektedir. Beykoz tv servisi, projelerinde kullanmış olduğu yedek parçaların birinci sınıf kaliteye sahip olması için tedarik işlemlerinde seçicilik göstermektedir. Yani bu parçalar, orijinal üretim yapan fabrikalardan temin edilmektedir. Firma, hem takmış olduğu parçalara, hem de yapmış olduğu işlemlere en az 1 yıl garanti vermektedir. Beykoz tv servisi personelleri yeni parçaların montajını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle de cihazın marka ve modeline uygun olan ekipmanlar tercih edilmektedir. Bu sayede de televizyonun uzun vadede de sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

 

Uygun Fiyatlar

 

İster sadece işçilik, isterse parça değişiminin gerektirdiği tüm arızalar ekonomik fiyatlar ile onarılmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için farklı kampanyalar yapan Beykoz tv servisi, aynı zamanda taksitlendirme gibi kolay geri ödeme planları tasarlamaktadır. Buna ek olarak tüm televizyon modelleri, profesyonel bir şekilde tamir edilmektedir. İşlemlerin tamamlanmasından sonra ücret talep edilmekte ve bireylere güven verilmektedir. Sizde hemen Beykoz tv servisi müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca firma tarafından tamir aşamasında olan ürün modelleriniz için de düzenli olarak bilgilendirme mesajı atılmaktadır.